PRZEŁOMOWA, OPATENTOWANA FORMUŁA!

Floractin® kolki to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego dla niemowląt w przypadku wystąpienia kolek niemowlęcych.

Floractin® kolki to połączenie dwóch szczepów dobroczynnych bakterii: Pediococcus pentosaceus CECT 8330 oraz Bifidobacterium longum CECT 7894, które charakteryzuje, udowodniona w badaniu klinicznym, zdolność zmniejszenia czasu płaczu związanego z kolką niemowlęcą o blisko 70% oraz dobra tolerancja.

Skuteczność potwierdzona w badaniu klinicznym.

 

    Dowiedz się więcej z poradnika:

Floractin® kolki zawiera kompozycję żywych kultur bakterii probiotycznych Pediococcus pentosaceus CECT 8330 i Bifidobacterium longum CECT 7894, a także olej słonecznikowy i przeciwutleniacz. Nie zawiera składników alergizujących.

Wartość odżywcza Zawartość w 8 kroplach (jedna porcja)   RWS**
Pediococcus pentosaceus CECT 8330

Bifidobacterium longum CECT 7894

1 x 109 CFU* n/d

Jak stosować?

Sposób użycia:

Przed użyciem wstrząśnij opakowaniem do uzyskania jednolitej zawiesiny. Jeśli lekarz nie zaleci innego dawkowania, dodaj 8 kropli preparatu do posiłku, lub bezpośrednio do ust. Nie dodawaj do bardzo zimnych lub bardzo gorących potraw.

Ważne informacje:
Produkt przyjmowany pod nadzorem lekarza. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego. Preparat może stanowić zagrożenie, gdy przyjmowany jest przez dziecko w przypadku braku wskazań lekarskich wynikających z przeznaczenia produktu.

Środki ostrożności i przeciwwskazania:
Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

Warunki przechowywania:
Preparat należy przechowywać w temperaturze od 15°C-25°C w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią. Po pierwszym otwarciu produkt należy zużyć w ciągu 30 dni.

Dostępne opakowania:
Buteleczka 5 ml.

Produkty

Zobacz wszystkie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przegląrce lub konfiguracji usługi.

X